Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

WYBÓR OPERATORA I FOTOGRAFA NA ŚLUB część 2

7.02.2017


Podczas poszukiwań tego jedynego operatora, czy też fotografa dobrze jest się skupić nie tylko na efekcie i produktach końcowych ich pracy, które stanowią z pewnością kwestie kluczowe. Warto jest też jednak zwrócić uwagę na to, w jaki sposób przebiega ich praca, jakie mają podejście i co mogą Wam zaoferować z perspektywy dodania otuchy i pewności siebie w trakcie uwieczniania obrazów, na których główny plan stanowić będziecie Wy - Państwo Młodzi. „Gładka” i rzetelna współpraca jest często efektem długoletniego doświadczenia danej firmy w branży ślubnej, które owocuje zresztą zazwyczaj obszerną listą zadowolonych Klientów.


Na rynku usługodawców ślubnych coraz częściej możemy spotkać się z firmami, które zadbają kompleksowo o oprawę filmowo – fotograficzną na Waszym ślubie i weselu. Jedna ekipa odpowiedzialna zarówno za film jak i za zdjęcia ślubne może okazać się „strzałem w dziesiątkę”
i sporym udogodnieniem, przede wszystkim z praktycznego punktu widzenia.

 Pierwsze pozytywne skutki postawienia na ofertę łączoną dają się zauważyć już podczas samych poszukiwań operatora i fotografa.
Pakiet film + foto pozwoli Wam zaoszczędzić czas, który musicie poświęcić na rekonesans tematu, na zaznajamianie się z poszczególnymi portfolio oraz na spotkania zapoznawcze i prezentacyjne podczas których omawiane są szczegóły związane z uwiecznieniem Waszej uroczystości. Zatrudnienie jednej ekipy to także obietnica i zarazem gwarancja zgranej pracy zespołowej osób które się znają i wzajemnie uzupełniają, tworząc przy tym dobrą i spokojną atmosferę. Aurę, która sprzyjać będzie poczuciu swobody i komfortu, bo w pracy operatora i fotografa ślubnego niezwykle istotne jest zdobycie Waszego zaufania i umiejętnego wtopienia się
w akcję wydarzeń tego uroczystego dnia. Poboczną kwestią, ale oczywiście nie bez znaczenia jest również możliwość uzyskania atrakcyjnego rabatu przy skorzystaniu z zamówienia na ofertę
filmowo-fotograficzną.
e